ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

برای بیان ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی نام  لینک جستجو شده باید کوتاه باشد. البته همیشه این مساله امکان پذیر نیست،

اما مهم تر از کوتاه بودن نام  لینک ، تطابق مفهومی آن با محتوای سایت است،

یعنی استفاده از کلمات کلیدی اصلی به موتورهای جستجو و کاربران کمک می کند تا بتوانند علاوه بر فهمیدن موضوع صفحه، راحت تر آن را به حافظه بسپارند.

امروزه موتورهای جستجو علاوه بر اینکه محتوای سایت شما را در هنگام جستجوی کاربر بررسی می کنند، دامنه را هم نیز مورد کاوش قرار می دهند.

 

 امیرپردازش مفتخر است تا خدماتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهد.

 

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

 

صفحه اول گوگل تضمینی

استفاده از کلمات کلیدی معادل انگلیسی آن، به بهینه سازی سایت شما کمک میکند ، زیرا اولین مکانی که گوگل بررسی می کند، نام  لینک است تا اگر اسپم باشد آن را نشان ندهد.
اگه مرتبط با موضوع مقاله مان نام لینک را انتخاب کنیم گوگل سریعتر به مخاطب نشان میدهد چون هدفمندتر سئو میشود آن وقت صفحه اول گوگل تضمینی اتفاق میفتد همانطور که مشاهده می کنید علاوه بر کلمه فارسی که در عناوین داخلی به کار رفته است، در نام  لینک که البته توصیه می شود خیلی کوتاه باشد، کلمات کلیدی معادل آن را نیز به کاربرده ایم. این مساله کمک بسیاری به مالکان می کند تا سایت خود را در صفحه اول گوگل تضمینی قرار بدهند.

سئو و بهینه سازی سایت

شرکت امیر پردازش با داشتن کادری مجرب به شما مشتریان عزیز این امکان را میدهد در زمینه سئو و بهینه سازی سایت شخصی شرکتی و فروشگاهی با هرکلمه کلیدی مد نظر شما  شما دوستان عزیز را به رتبه های برتر گوگل بیاورد تمامی قرارداد های ما به صورت تضمینی میباشد سئو و بهینه سازی را با ما تجربه کنید. حالا به ادامه مقاله ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی میپردازیم

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

متا تگ عنوان

یکی از مهمترین متاتگ در سئو که تاثیر مهمی برای قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل دارد، متاتگ عنوان(title)است. یکی از اولین مکان هایی هم که  توسط گوگل بررسی می شود، عنوان صفحه است. عنوان صفحه باید بین ۳۰ تا ۶۰ کاراکتر داشته باشد و کلمات کلیدی اصلی نیز در آن به کار رود. بهتر است که بین کلمات کلیدی با کاراکترهای خاصی مانند – یا | فاصله انداخته شود.اگر این متا تگ را خالی بگذارید، گوگل براساس محتویات شما عبارت خاصی را حدس می زند و جایگزین می کند. همچنین سعی کنید بیشتر از ۶۰ کاراکتر نشود، زیرا گوگل ۵۱۲ پیکسل برای این مکان  اختصاص داده است و بیشتر از آن نیز باعث نشان دادن به صورت نقطه چین خواهد شد. البته تا ۶۵ براساس آخرین بروزرسانی هایی که انجام شده است هم می توان استفاده کرد.اینها از تکنیک هاییست که به قرار گرفتن لینک در صفحه اول گوگل کمک میکند. 

متا تگ توضیحات

متا تگ توضیحات در صفحه سایت شما نشان داده نمی شود اما یکی از عوامل مهم در قرارگیری تکینک در صفحه اول گوگل است. این متاتگ فقط در صفحه نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و باید در آن شما بیان کنید که محتوای اصلی این سایت در مورد چه چیزی است.
طول کاراکتر این متا تگ باید که بین ۷۰ تا ۱۵۰ کاراکتر باشد و بیشتر از آن را به صورت نقطه چین نمایش میدهدو تاثیر منفی می تواند در رتبه شما برای قرارگیری درصفحه اول گوگل باشد. هچنین بهتر است که کلمه کلیدی اصلی را دوبار در آن به کار ببرید.

 

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

 

 

تگ عنوان H1

این عنوان مقاله شماست و در بالا محتوای سایت قرار می گیرید

مانند عنوان همین مقاله. این باید با متاتگ عنوان شما متفاوت باشد و نباید به صورت سئو نوشته شود،

البته کلمه کلیدی باید در آن نوشته شود اما باید کاربرپسند باشد.
نکته خیلی مهم، این است در هر صفحه باید فقط یکبار از تگ H1 استفاده کنید

و برای زیر عنوان ها به ترتیب از h2 و h3 استفاده می شود. تگ H1 به گوگل و کاربران سایت بیان می کند که محتوای سایت شما در خصوص چه چیزی است و اگر مکان متاتگ تایتل را خالی بگذارید، گوگل به صورت خودکار آن را در نتایج جستجو نشان خواهد داد. در واقع یکی از تگ های اولیه و مهم در محتوای سایت که تاثیر بسزایی می تواند برای نشان دادن سایت شما در صفحه اول گوگل داشته باشد، تگ H1 است.که از تکنیک های قرار گرفتن لینک در صفحه اول گوگل است.

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

کلمات کلیدی داخل متن

از ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی میتوان گفت مهمترین مساله برای افزایش رتبه سایت و قرارگیری آن در صفحه اول گوگل، استفاده مناسب ازکلمات کلیدی در متن است. چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت خیلی مهم است. استفاده بیش از حد، مورد جریمه گوگل می شود و استفاده خیلی کم هم اثری در سایت شما برای قرار گیری در صفحه اول گوگل نخواهد داشت.
محتوا حداقل باید ۵۰۰ کاراکتر باشد تا گوگل آن را به عنوان یک مقاله در نظر بگیرد ولی اصولا توصیه می شود که اگر می خواهید نتیجه بهتری از گوگل دریافت کنید، تعداد کاراکترهای محتوا بهتر است بین ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ باشد. همچنین، چگالی کلمات کلیدی باید بین ۱ تا ۳ درصد باشد و تمرکز استفاده از آن ها در پاراگراف های اولیه هرچه بیشتر باشد، بهتر است.

تگ ALT برای عکس ها

یکی از ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی تگ alt مشابه متا تگ عنوان و توضیحات است. این تگ به گوگل برای جستجوی عکس ها کمک می کند. هنگامی که کاربر عکسی را در قسمت image گوگل جستجو می کند، این شانس برای شما وجود دارد عکس شما در قسمت های ابتدایی نشان داده شود.
مهمترین نکته این است که حتما محتوای این تگ و عکس ها مرتبط با موضوع اصلی سایتتان باشد و همچنین کلمات کلیدی اصلی که مربوط به این مقاله است را در آن به کار ببرید. زمانی که عکسی بارگذاری نشود، این متن به جای آن نشان داده خواهد شد و از این رو باعث کمک به سایت برای قرارگیری در صفحه اول گوگل می شود.توجه کنید که تگ های alt هر عکس باید با یکدیگر متفاوت باشد.

 

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

 

لینک های داخلی

لینک های داخلی در واقع لینک های هستند که باعث اتصال داخلی صفحات مرتبط سایت به یکدیگر می شوند. به نوعی آن ها را نوعی بک لینک به حساب می آورند اما بک لینک داخلی. نکته ای که باید در آن ها در نظر بگیرید، این است انکر تکست لینک های داخلی باید کلمه کلیدی صفحه مورد نظر باشد و همچنین ارتباط محتوایی بین صفحات ارتباط داده شده باشد. مهمترین مزیت لینک های داخلی، راحت تر شدن پیمایش کاربران در سایت است  که این میتواند تاثیر مهمی در قرارگیری سایت شما در صفحه اول گوگل باشد.

لینک های خارجی

لینک هایی هستند که شما به دیگر سایت ها می دهید یا از دیگر سایت ها دریافت می کنید. تاثیر این لینک ها برای صفحه اول گوگل به مراتب خیلی مهمتر از لینک های داخلی است، مخصوصا اینکه اگر از شبکه های اجتماعی باشد. هرچه محتوای سایت شما مناسب باشد، شانس دریافت لینک های خارجی به سایت شما بیشتر خواهد بود.

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

سرعت سایت

سرعت سایت از عوامل مهمی است که نقش تعیین کننده در قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل دارد. حتی اگر تمامی موارد به خوبی رعایت شود اما سرعت بارگذاری سایت بالا باشد، نتیجه منفی برروی رتبه شما خواهد داشت. سرعت بارگذاری زیاد نه تنها تاثیر منفی بر سئو سایت شما داشته باشد، بلکه باعث ترک کاربران خواهد شد. حتی تاخیر ۱ ثانیه ای در بارگذاری، نتیجه را  به مراتب منفی خواهد کرد . 

نقشه سایت

این نکته را در نظر داشته باشید که شما سایت خود را برای موتورهای جستجو اول از همه باید بهینه کنید و این کار به خوبی انجام نمی شود مگر با داشتن  یک نقشه سایت که به آن ها نقشه کلی مسیر پیمایش را معرفی کنید.
از این رو نقشه سایت باید واضح، قابل خوانا و به روز باشد و هر تغییری که در سایت لحاظ می کنید سریعا در فایل نقشه سایت  به روز شود و قرار گیرد. داشتن نقشه سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا بهتر سایت شما را پیمایش کرده و ازاین رو در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

مراحل اجرایی صفحه ی اول گوگل شدن 

بدست آوردن چگونگی دستیابی به صفحه اول گوگل ممکن است یک کار پیچیده باشد. گوگل با استفاده از ابزارها و الگوریتم های بسیاری که به طور مرتب به روز می شوند برای تعیین سفارش وب سایت ها در نتایج جستجو نمایش داده می شوند. [۱] به دنبال برخی از مراحل ساده امکان ایجاد یک وبسایت را فراهم می کند که در نتایج جستجوی رتبه بندی گوگل قرار دارد. 
ابتدا ویرایش کنید/تغییر محتوای/تصویر عنوان دار را  در صفحه اول Google دریافت کنید.

 

مرحله اول 

ایجاد محتوای با کیفیت بهترین کاری که می توانید انجام دهید

تا لینک خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید که یک وب سایت با کیفیت را اجرا کنید. 

در صورت امکان می توانید یک طراح حرفه ای را برای ایجاد صفحه خود بکار ببرید. 

شما همچنین می خواهید بر روی کیفیت متن متمرکز شوید.

گوگل دوست دارد متن های زیادی را با دستور زبان و املای صحیح مشاهده کند.

همچنین باید دقیقا همان چیزی باشد که مردم دنبال آن می گردند.

رتبه بندی خود را به هم متصل کنید.
تصویر با عنوان “دریافت در اولین صفحه گوگل”

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

مرحله دوم 

محتوای اصلی را ایجاد کنید. شما برای تکرار مطالب خود در صفحات مختلف سایت خود ملحق میشوید و همچنین برای غلبه بر محتوای شخص دیگری باید  ثبت نام کنید. این موضوع مربوط به گرفتن یک شخص نیست، رباتهای گوگل  تمام لغزشهای سنگین را انجام میدهند. فقط بر روی ایجاد محتوای کافی متمرکز شوید.

مرحله سوم 

تصاویر مناسب را وارد کنید گوگل همچنین تصاویر را می بیند (کیفیت تصویر نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد!).

تصاویری را پیدا کنید که با متن شما مطابقت دارند

و به تجربه اضافه کنید. تصاویر را سرقت نکنید!

این می تواند رتبه های شما را آسیب برساند.
برای نمایش فرهنگ کار، از عکس های اصلی شرکت خود استفاده کنید. اینا برای صفحه اول گوگل تضمینی بسیار کاربردیست

دریافت عکس های با کیفیت بالا برای وب سایت شما.

تصویر با عنوان “دریافت در صفحه اول گوگل”

مرحله چهارم 

از کلمات کلیدی استفاده کنید.

برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای کسب و کار خود صفحه اول گوگل تضمینی  از kwfinder خود

ابزار گوگل ادز یا kwfinder.com استفاده کنید ..

سپس از کلمات کلیدی در متن خود استفاده کنید. متن را با کلمه کلیدی بسیار زیاد  بتکرار نکنید؛

گوگل متوجه شما خواهد شد اما شما باید آن را حداقل چند بار استفاده کنید

 

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی

 

 

 

بالا بردن رتبه بندی

برای بالا بردن رتبه بندی صفحه اول گوگل تضمینی ، اگر شما یک کسب و کار محلی دارید،

می توانید از TLD کشور (دامنه سطح بالا مانند ir.) استفاده کنید.

شما برای جستجو در منطقه خود امتیاز خواهید گرفت،

اما انجام این کار به جستجوی شما در خارج از کشور آسیب خواهد رساند.

پس بهتر است با دامنه .com نام دامنه خود را انتخاب کنید.

البته این مهم نیست که کسب و کار شما محلی است.

حداقل، از کلمات جایگزین با اعداد  اجتناب کنید و از استفاده از یک زیر دامنه اجتناب کنید.
این نیز به صفحات زیر اعمال می شود. از URL های توصیفی و معتبر برای هر صفحه وب استفاده کنید.

از توصیف استفاده کنید کد وب سایت شما اجازه می دهد

برای اضافه کردن شرح نامرئی برای تصاویر و صفحات. از اینها استفاده کنید

و سعی کنید حداقل یک کلمه کلیدی را در متن قرار دهید.

داشتن یکی در همه به رتبه بندی شما کمک خواهد کرد.

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی
Description
ده تکنیک صفحه اول گوگل تضمینی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *