طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یکی از خدماتی است که توسط شرکت امیر پردازش ، قدیمی ترین شرکت طراحی سایت و سئو انجام میشود . امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد نیاز های روز مره خود را از طریق سرچ در موتور های جستجوگر تامین میکنند پس شما باید همین امروز اقدام به طراحی وب سایت خود کنید زیرا اگر شما هرچه دیرتر اقدام کنید رقبای بیشتری در زمینه فعالیت خود پیدا خواهید کرد و در آن زمان باید هزینه بیشتری را برای انجام طراحی وب سایت بپردازید .

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

برای مطالعه بیشتر درباره طراحی سایت و سئو تخصصی در غرب تهران بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

 

طراحی وب سایت

اگر طراحی وب سایت شما نمیتواند تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهد در حالی که ممکن است  زمان، پول و تلاش زیادی را برای ساخت یک وب سایت کنید که قابلیت استفاده بالایی دارد ، محتوای بسیار بالایی دارد و تمام عناصر مورد نیاز seo را دارد. اما با این حال بازدیدکنندگان زیادی را جذب نمیکند .

این را به عنوان اولین علامت هشدار در نظر بگیرید! به احتمال زیاد طراحی  وب سایت شما طراحی و یا نگاه و احساس مشتریان تان را ندارد! اگر این گونه است در جستجوی یک ارائه‌دهنده خدمات وب با تجربه و مقرون‌به‌صرفه برای دریافت وب سایت در شکل مناسب باشید برای این کار شما میتوانید با کارشناسان متخصص امیرپردازش تماس حاصل فرمایید . 

 

 

استاندارد های مهم طراحی وب سایت

طراحی وب سایت باید  تمیز و شفاف باشد و ظاهر  عاری از کلاتر داشته باشد. یک صفحه وب باید شامل خیلی چیزها باشد. به خصوص بخش پیمایش و محتوا باید بسیار زیبا باشد.

استفاده از سبک قلم و رنگ‌های روی صفحات مختلف وب باید ثبات داشته باشد. این یک الزام کلیدی در طراحی وب سایت پیشرفته است.

نباید تصاویر قدیمی, تحریف‌شده و مبهمی وجود داشته باشد. تمام تصاویر استفاده‌شده در یک وب سایت باید تمیز و البته با کیفیت بالا باشد.

ممکن است استفاده درست از فضای سفید بر روی صفحات وب وجود داشته باشد تا فضای تنفس به عناصر مختلف موجود در آن فراهم شود. استفاده نادرست از فضای سفید وب سایت را متراکم می‌کند.

قرار دادن تصاویر, انیمیشن و پیوندها نباید حواس بازدیدکنندگان را از آنچه به دنبالش هستند منحرف کند. نباید ارتباطی وجود داشته باشد که فرد را به جهت‌های ناخواسته هدایت کند.

طراحی باید براساس مخاطب هدف با رنگ‌های مناسب چیدمان و محتوا باشد.

اگر از انیمیشن فلاش استفاده شود گزینه حذف یا خاموش‌کردن آن باید به کاربران ارائه شود.

 

علاقه به طراحی وب سایت 

امروزه طراحی وب سایت‌  تقاضای بسیار زیادی دارد. هر کس وب سایتی می‌خواهد که هم برای خودش و هم  برای کاربران جذاب باشد. با نگاهی به مزایای بی‌شمار وب سایت‌های تعاملی, مطمئناً راهی برای رفتن است.

بهترین قسمت این نوع سایت‌ها این است که به کاربران کمک می‌کنند تا تجربه‌ای رضایت‌بخش تری داشته باشند که به نوبه خود به شما کمک می‌کند که ترافیک بهتری را جذب کنید. در زیر برخی از ویژگی‌های یک وب سایت تعاملی وجود دارد: ستون اخبار ستون اخبار با آخرین اخبار که در صفحه نمایش داده می‌شود وب سایت را بیشتر تعاملی می‌کند. با این حال این ویژگی با ارزش می‌تواند زمانی ارزشمند باشد که وب سایت مرتباً به روز شود و این ویژگی تازگی دارد که با کاربران یا مشتریان خود اشتراک داشته باشد. معمولاً این ویژگی به صفحه home اضافه می‌شود اما می‌تواند به صفحات وب دیگر نیز اضافه شود. ستون اخبار را می‌توان توسط مالک وب سایت با کمک یک مرورگر وب محافظت‌شده به روز رسانی کرد.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت خوب 

زمانی که  طراحی وب سایت اینترنتی را میخواهید انجام دهید ، بسیار مهم است که فرد مناسب را انتخاب کنید تا سایت خود را طراحی کنید. گرفتن کسب‌وکار شما درست مانند باز کردن یک فروشگاه جدید برای اولین بار است. هر چه بیشتر به آن عادت کنید، بیشتر از آن بهره خواهید برد. وب سایت شما وقتی به اینترنت می‌رسد همه چیز است. اگر حرفه‌ای به نظر برسد، از ابتدا کسب‌وکار خود را از دست نمی‌دهید. مردم می‌خواهند به شما و کسب‌وکار شما و یا هر چیزی که ممکن است باشد اعتماد کنند. دیدن طراحی وب بد، باعث ریزش مشتریان شما میشود. طراحی وب خوب بخش مهمی از شروع اینترنت است.

 

 

گام های طراحی وب سایت 

یکی از نکات مهم که باید به آن توجه کنید، طراحی وب سایت اینترنتی شما، به ویژه در صفحه اول است. این یکی از  عواملی است که بر تصمیم استفاده کنندگان برای هدایت سایت شما تاثیر می‌گذارد یا خیر.

اگر می‌خواهید یک وب سایت بسیار مناسب را طراحی کنید، گام‌های زیادی وجود دارد. اگر می‌خواهید یک وب سایت کامل داشته باشید که مناسب اهداف شما باشد، باید واقعاً در مورد طراحی آن دقت کنید. اول از همه، شما باید بازار هدف را دقیقاً بدانید. شما باید نیازهای کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین بدانید. استفاده از وب سایت اگر برای طراح وب مشخص باشد، شانس‌های بهتری برای طراحی یک وب سایت موثر وجود دارد. انجام تمام این گام‌ها به شما در طراحی وب سایت حرفه ای کمک خواهد کرد که در توسعه کسب‌وکار شما مفید خواهد بود. این کلیدها می‌توانند شما را به سمت طراحی وب موفق هدایت کنند.

 

 

روش های طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت می‌تواند به هر روشی انجام شود که شما باید تصمیم بگیرید که کدام روش را انتخاب کنید که کدام نوع طراحی صفحه وب برای طراحی وب سایت شما مناسب‌تر است. انتخاب یک طراح وب سایت یک تصمیم بسیار مهم است، زیرا یک وب سایت خوب می‌تواند کسب‌وکار شما را به ارمغان بیاورد و فرد بد می‌تواند مشتریان را دور کند. آن‌ها نه تنها طراحی وب را انجام می‌دهند بلکه حتی ممکن است چیزی را به گونه‌ای که متناسب باشد، مانند ثبت نام دامنه، میزبانی وب، و بازاریابی آنلاین ارایه دهند. برای پوشش دادن تمام پایه‌ها باید یک سرویس طراحی وب سایت مقرون‌به‌صرفه پیدا کنید که برای مدت زیادی در کسب‌وکار بوده‌است، که می‌تواند برای شما شرایط را فراهم کند و همچنین تخمینی در مورد طرحی که شما به دنبال آن هستید را ارایه می‌دهد.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت جهت تبلیغات  

وجود هر کسب‌وکار به روش‌های مختلف نشان داده می‌شود، و رسانه اینترنت سریع‌ترین و آسان‌ترین ابزار است که در آن کسب‌وکار توسط مردم به طور بزرگ مورد توجه قرار می‌گیرد. هنگامی که هر اطلاعاتی در وب گذاشته شود، جهانی می‌شود. خریداران هوشمند می‌توانند به راحتی در مورد هر سایت و البته محصولات و خدمات آن از طریق آن وب سایت اطلاعات کسب کنند. پس محبوبیت و ترویج به بهترین نحو با این محیط انعطاف‌پذیر انجام می‌شود. وب سایت به مخاطبان هدف خود فرصتی می‌دهد تا محل را به بهترین شکل ممکن بشناسد.

 

تاثیر سئو بر طراحی وب سایت 

سئو یک تکنیک بازاریابی برای افزایش تعداد بازدید کنندگان در طراحی وب سایت از طریق اتخاذ برخی از قواعد منطقی و هوشمند است؛ اگر SEO به اندازه کافی خوب باشد، بازدیدکنندگان می‌توانند سایت شما را در صفحه جستجوی موتور جستجو ببینند. بنابراین کلید واژه کلیدی مناسب ضروری است و بخش حیاتی دیگری از بازاریابی اینترنتی است. تحقیقات زیادی برای انجام این کار صورت‌گرفته است.

از سوی دیگر، قابلیت کاربری وب چیزی نیست مگر امکان پذیر بودن یک کاربر می‌تواند در یک سایت حرکت کند، به عنوان مثال دوستانه بودن کاربر. برای این است که زمانی که شما قادر به آوردن یک کاربر به وب سایت خود هستید، قدم بعدی آن است که این کاربر را تا جایی که ممکن است نگه دارید، و آن محبوبیت سایت نامیده می‌شود.

 

 

طراحی وب سایت ساده 

طراحی وب سایت شما باید آسان باشد تا بتوانید وب سایت خود را پیدا کنید و در کل وب سایت شما باید به راحتی دانلود شود. طراحی وب سایت استاتیک براساس کدهای HTML است در حالی که یک طراحی وب سایت پویا با فن‌آوری‌های پیشرفته و  براساس اطلاعات ارایه‌شده در پایگاه‌داده توسعه داده می‌شود. اگر می‌خواهید بر روی کسب‌وکار خود برتری داشته باشید، باید یک طراحی وب سایت داشته باشید و توسعه دهید که باید با دقت زیادی رسیدگی شود. شرکت‌های متعددی در بازار هستند؛ آن‌ها می‌توانند راه‌حل طراحی وب سایت مقرون‌به‌صرفه را با نرخ ارزانی ارائه دهند.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

انتخاب نام در طراحی وب سایت 

اگر شما به دنبال یک نام بسیار منحصر به فرد هستید، اغلب ترکیبات یک یا دو کلمه انگلیسی مشترک با برچسب معروف نقطه – com در پایان ادعا شده‌اند. این جایی است که ممکن است خلاقیت لازم باشد راه‌هایی برای پیدا کردن نام دامنه شما پیدا کند. برای شروع جستجو برای نام دامنه شما باید به یک ثبت دامنه مانند راه‌حل‌های شبکه بروید. ثبت یک نام دامنه اساساً شبیه یک اجاره است، و به شما اجازه می‌دهد تا نام دامنه را تا زمانی که هزینه اسمی سالیانه خود را حفظ کنید تا آن را ثبت کنید.

یک نام دامنه خوب باید کوتاه باشد, اما  وب سایت شما را منعکس می‌کند; شما می‌خواهید بازدید کنندگان تان راه خود را به خاطر داشته باشند. از استفاده از حروف اول  (مگر اینکه آن‌ها به اندازه بی اس بی  یا ان‌بی‌سی) معروف باشند خودداری کنید.

 

 

ایده پردازی در طراحی سایت 

با ایجاد یک فهرست از ایده‌هایی که ایده‌های خود را تحت پوشش قرار می‌دهند، صفحات وب را در نظر بگیرید و نمونه‌هایی از طراحی وب سایت‌ های اینترنتی را ببینید که به بهترین نحو آن‌ها را تکمیل می‌کنند و مثال‌های مستند وب سایت‌های وب را که شما می‌خواهید بهترین آن‌ها را به یک طرح کلی تبدیل کنید، در اینجا برخی از نمونه‌های طراحی وب که ممکن است به شما کمک کنند که گزینه‌های خود را در نظر بگیرید. تمام این سازمان و تحقیقات ممکن است شبیه به هم باشند

 

 

پیدا کردن کلمات کلیدی 

پیدا کردن بهترین و محبوب‌ترین کلمات کلیدی و استفاده موثر از آن‌ها، بخش مهمی از بازدید بیشتر به سایت شما است. برای بهترین نتایج باید از ابزارهای تحقیق کلید واژه مانند Wordtracker استفاده کنید. Wordtracker می‌تواند فهرستی از شرایط جستجوی افراد را کامپایل کند، و نشان دهد که چگونه به دنبال آن می‌گردند، و حتی به شما کمک می‌کنند کلمات کلیدی را که ممکن است در نظر نگرفته اید، کشف کنید. توسعه یک پایگاه‌داده از کلمات کلیدی جستجوی مشتری به تمرکز بر روی تلاش‌های گام بعدی با موفقیت کمک خواهد کرد.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت پزشکی 

طراحی وب سایت پزشکی یک برنامه بازاریابی سایت است که برای بیان امکانات یک مطب پزشکی ایده‌آل است. آن بیماران آینده‌نگر را هدف قرار می‌دهد و به عنوان یک ابزار بازاریابی موثر عمل می‌کند. بسیاری از شرکت‌های طراحی وب وجود دارند که متخصص طراحی وب سایت پزشکی هستند. آن‌ها نیازهای متخصصان پزشکی را برطرف می‌کنند.

سنگ تاج هر مرکز پزشکی یک وب سایت جامع پزشکی است. این یک رسانه مفید برای ارائه اطلاعات برای بیماران و همکاران بالقوه است. هم چنین از آن برای آموزش بیماران، تسهیل درمان، و مدیریت بهتر ریسک در عمل استفاده می‌شود. اغلب طراحی وب سایت پزشکی یک منبع آموزشی برای متخصصان پزشکی است

 

 

بازاریابی طراحی وب سایت

بازاریابی از طریق طراحی وب سایت متفاوت از دیگر اشکال بازاریابی است، با این حال جنبه‌های زیادی وجود دارد که تقریباً یک‌سان هستند  در این مورد متفاوت است که الزامات فنی رسانه به خودی خود متفاوت هستند، اما در جایی که بیشتر تفاوت‌ها به پایان می‌رسد. اصول اولیه بازاریابی یک‌سان باقی می‌ماند و البته هدف آن همان است که مردم را اغوا کند تا محصول یا سرویس شما را بخرند. هر زمانی که بازاریابی از طریق وب باشد باید این پنج کلمه را به خاطر داشته باشید: جذب، توجه، تمایل، اقدام و رضایت. وب سایت شما باید قادر به انجام هر یک از این مفاهیم باشد تا نه تنها بازدیدکنندگان را جذب کند بلکه آن‌ها را در آنجا نگه دارد و آن‌ها را به مشتریان تبدیل کند.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها اهمیت بازاریابی در اینترنت را درک می‌کنند. در نتیجه، بسیاری از شرکت‌ها طراحان وب حرفه‌ای را استخدام می‌کنند تا وب سایت‌های خود را حفظ کرده و در بازار رقابتی باقی بمانند. حوزه طراحی وب سایت به عنوان یک حرفه در سراسر جهان مثبت است. این به این دلیل است که به طور منظم، هزاران شرکت سایت جدید را راه‌اندازی می‌کنند یا برنامه‌های قدیمی را طراحی می‌کنند.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

اهداف طراحی وب سایت 

شرکت‌ها طراحان وب حرفه‌ای را با هدف کسب‌وکار خاص استخدام می‌کنند. هدف از طراحی وب سایت معرفی یا ترویج محصولات کمپانی و رسیدن به یک پایه مشتری جهانی بزرگ‌تر است. طراحان وب براساس این هدف استخدام می‌شوند. طراح وب سایت حرفه‌ای معمولاً دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در علوم رایانه، طراحی گرافیک و یا رسانه‌های دیجیتال است.

طراحان وب حرفه‌ای خدمات خود را به طیف وسیعی از موسسات عرضه می‌کنند. صنایع، دانشگاه‌ها، خرده فروشان، شرکت‌های طراحی، رسانه‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی همگی به یک وب سایت خوب سازمانی نیاز دارند. وب سایت‌های  با اطلاعات به روز شده در کسب مشتریان جدید و حفظ منابع موجود بسیار مفید هستند. طراحان را می‌توان به عنوان کارمند و یا به عنوان مشاور در قرارداد استخدام کرد.

 

همکاری با شرکت طراحی وب سایت 

اولین قدم، بعد از استخدام یک طراح وب حرفه‌ای، ارائه یک طرح کلی از الزامات است. طراحان وب حرفه‌ای از نزدیک با مشتریان کار می‌کنند تا درکی از انتظارات پروژه به دست آورند. آن‌ها همچنین می‌توانند به عنوان مشاور عمل کنند، و مشتریان را از طریق هر مرحله از فرآیند طراحی وب سایت هدایت کنند. طراحان وب با تجربه به طور کلی چندین هزار دلار هزینه خدمات خود را مطالبه می‌کنند.

موسسات تجاری کوچک همچنین نیاز به یک وب سایت خوب برای بالا بردن تصویر خود دارند. آن‌ها معمولاً بروشورهای آنلاین را طراحی می‌کنند تا اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات، محل و جزئیات تماس را به بازدیدکنندگان ارائه دهند. برای پاسخگویی به چنین سازمان‌هایی، بسیاری از شرکت‌های طراحی وب متوسط در بازار پدیدار شده‌اند.

 

بررسی مدارک و مجوز طراحان وب سایت 

چه مدت فرد یا کسب‌وکار در حال طراحی وب سایت‌ ها  و کار با اینترنت بوده‌است؟ اگر فقط یک زمان کوتاه باشد، ممکن است با تمام تکنولوژی‌های موجود در طراحی وب سایت آشنا نباشند و ممکن است برای مراقبت از آینده تان در طراحی وب سایت آن‌ها و سایت‌های دیگر که آن‌ها با رفتن به صفحه portfolio طراحی کرده‌اند، نباشند. رنگ‌ها و متن متعادل به نظر می‌رسند؟ آیا همه‌کاره‌ای لینک را انجام می‌دهید، آیا سایت به سرعت بارگیری می‌شود و آیا جستجو در این سایت آسان است؟ آیا همه صفحات یک نگاه ثابت دارند؟

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

ایجاد یک طرح اختصاصی در طراحی وب سایت 

ایجاد یک طرح اولیه از نوع وب سایتی که می‌خواهید. جستجو از سایت‌های دیگر در وب، برای رسیدن به یک ایده سخت از این که چه نوع سایت به دنبال آن هستید، که منحصر به کسب‌وکار شما است (نه فقط یک کپی از کسی ). طرح و ایده‌های خود را روی کاغذ رسم کنید تا زمانی که با طراح خود تماس می‌گیرید، در حال حاضر ایده خوبی از آنچه در ذهن دارید، داشته باشید. مشخص کنید که چه نوع وب سایت باید باشد – یک وب سایت اطلاعاتی، یک وب سایت که به گسترش آن به صورتی که شما کسب‌وکار خود را توسعه می‌دهید، یا وب سایت تجارت الکترونیکی با تعدادی از محصولات که پرداخت‌های آنلاین را قبول می‌کنید، ادامه خواهد داد؟

 

 

استفاده از تمامی پارامتر ها برای طراحی وب سایت 

در زمینه ایجاد و تولید یک وب سایت, طراحی مفهومی گسترده‌تر دارد. این می‌تواند شامل چیدمان, رنگ, تایپوگرافی, سطح محتوا, تصاویر, یکپارچگی رسانه‌های اجتماعی و … باشد. این می‌تواند برای بسیاری از افراد گیج‌کننده باشد, بنابراین یک روش خوب برای به یاد آوردن یک طراح وب مثل یک طراح دکوراسیون و یک سازنده است. فرد باید خانه را طراحی و تزیین کند و شخص دیگری باید آن را بسازد. فکر کردن به این روش بسیار ساده‌تر است.

وقتی درباره طراحی وب صحبت می‌کنیم, بسیاری از مردم آن را برای چیز دیگری اشتباه می‌گیرند. آن‌ها فکر می‌کنند طراحی وب سایت همانند توسعه وب است. نه. توسعه فرآیند نوشتن و پالایش کدهایی است که یک وب سایت را به شیوه‌ای مناسب بهینه میکند . 

 

شرکت طراحی وب سایت 

شرکت‌های زیادی وجود دارند که الگوهای طراحی وب سایت را ایجاد می‌کنند و در طیف وسیعی از قیمت‌ها در دسترس هستند. مهم است که بدانید چگونه یک شرکت خوب را شناسایی کنید تا بتوانید بهترین سرویس ممکن برای شرکت خود را به دست آورید. این یک کار بسیار مهم است و شما نباید تنها به خاطر قیمت شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنید.

یک راه که می‌توانید تعیین کنید که آیا یک شرکت الگو طراحی وب می‌تواند متکی بر آن باشد این است که به شما خدمات کافی می‌دهد. مواقعی هست که به اطلاعات و کمک نیاز دارید و بنابراین تنها باید با شرکتی برخورد کنید که مایل به گوش دادن به شما باشد. حتی یک کانال ساده ارتباط با استفاده از یک سرویس پیغام اینترنتی آنلاین کافی است. بسیاری از شرکت‌ها نیز یک خط تلفنی برای پرسش از مشتریان هم پتانسیل و هم موجود دارند. این نشان می‌دهد که شرکت در رویکرد حرفه‌ای است. یک شرکت حرفه‌ای همیشه به شما دستورالعمل و سایر جزئیات لازم را به محض اینکه آن‌ها را اعلام  کردید ارائه می‌کند.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

مزیت شرکت طراحی وب سایت 

مزیت دیگر استفاده از یک شرکت خوب این است که به شما کمک زیادی می‌کند تا بتوانید از خدمات خود برای منفعت متقابل استفاده کنید. حتی اگر در همان ابتدا برای این الگوها پول بپردازید, می‌توانید با استفاده از این پیشنهادها ارزش بیشتری به دست آورید. این کار شما را قادر می‌سازد پول زیادی را در طولانی‌مدت پس‌انداز کنید به خصوص اگر وب سایت‌های زیادی برای طراحی برای کسب و کارهای مختلف داشته باشید.

 

اختصاصی سازی قالب های اماده 

یک قالب وب خوب در کاهش بار کاری شما بسیار ارزشمند خواهد بود. شما می‌توانید این الگوها را به راحتی سفارشی کنید تا هر چه زودتر طراحی وب سایت خود را انجام دهید. اگر شما یک شرکت طراحی وب را اداره می‌کنید واقعاً می‌توانید با یک دپارتمان طراحی بسیار اساسی کار کنید که مجبور نیست بیش از اصلاح الگوهای وب سایت اقدام کند تا آن‌ها را با نیازهای مشتری سفارشی سازد. این کار همچنین شما را قادر می‌سازد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات خود را به مشتریان خود تحویل دهید و طراحی های وب سایت خود را در کمترین زمان تحویل مشتری دهید . 

 

دلیل طراحی وب سایت 

صرفنظر از اندازه شرکت و یا صرف‌نظر از آنچه می‌فروشید، به یک سایت خوب نیاز دارید تا وجود خود را به مشتریان احتمالی اعلام کنید و به آن‌ها فرصت تماس با شما را داده و یا به سادگی بیشتر در مورد آنچه که به آن‌ها ارائه می‌کنید، مطالعه کنید. با در نظر گرفتن اهمیت وب سایت، باید اطمینان حاصل کنید که طراحی وب سایت شما با بیش‌ترین مقدار درمان انجام می‌شود.

اگر وب سایت شما برای هدایت کردن مشکل باشد مشتریان به راحتی می‌توانند این کار را انجام دهند. اگر اطلاعات کافی نداشته باشید و یا اگر به وضوح اشتباه باشد، آن‌ها خرید نخواهند کرد. با این حال، گناه اصلی که می‌توانید مرتکب شوید این است که سایت خود را به سختی پیدا کنید. بنابراین بسیار مهم است که یک شرکت طراحی وب سایت خوب استخدام کنید تا برای شما مفید باشد.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت حرفه ای 

این کار ممکن است برای طراحی وب سایت با کمک الگوهای طراحی رایگان، وسوسه‌انگیز باشد. هیچ شکی نیست که این قالب‌ها ارزان و ساده هستند. با این حال، واقعیت این است که کافی نیست که یک سایت داشته باشیم مگر این که پیدا کردن آن آسان باشد. با این کار، به این معنی است که وب سایت شما باید به راحتی توسط موتورهای جستجو جمع‌آوری شود تا مشتریان به آن هدایت شوند. متاسفانه این چیزی است که تنها متخصصان قادر به مدیریت آن هستند. شرکتی که در طراحی وب سایت‌ های وب تجربه زیادی دارد، می‌تواند این کار را به راحتی برای شما انجام دهد.

 

پشتبانی طراحی وب سایت 

همچنین باید به خاطر داشته باشید که موارد زیادی وجود دارد که شما نیاز به تعمیر چیزی در وب سایت و یا اضافه کردن چند ویژگی و یا اطلاعات اضافی دارید. یک شرکت طراحی وب سایت خوب از این مساله مراقبت خواهد کرد به طوری که تغییراتی که شما نیاز دارید در اولین مرحله اجرا شود. مطمئن شوید که کسب‌وکار شما از طریق کسب یک شرکت حرفه‌ای برای طراحی وب سایت شما، تمام مزایای ممکن را کسب می‌کند و در طول مدت قرارداد با شما کارهای پشتیبانی شما را به خوبی انجام میشود . 

 

تاثیر رنگ پردازی در طراحی وب سایت 

شرکت‌های طراحی وب سایت تخصص خود را در زمینه عملیات نشان می‌دهند و همچنین نشان می‌دهند که رنگ‌ها نقش مهمی در موفقیت وب سایت دارند. رنگ‌های یک وب سایت علاوه بر این که وب سایت بسیار پر جنب و جوش و جذاب به نظر می‌رسند, نشان می‌دهند که آن‌ها به بیان یک نگاه حرفه‌ای به وب سایت کمک می‌کنند, به طوری که قادر به ارائه یک نگاه متقاعد کننده به وب سایت است، که قادر به حرکت دادن نقطه به سوی مخاطب به شیوه‌ای بسیار مسحور کننده است. شرکت‌های طراحی وب سایت برخی جدیت را به کسب‌وکار می‌دهند که به موجب آن رنگ‌ها ذاتاً یک بخش ذاتی در انتقال مفهوم صحیح به سوی مردم دارند.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت سازماندهی شده

طراحی وب سایت شما شبیه یک ویترین مغازه‌ها به کسب‌وکار شما است. برای اینکه مشتریان بالقوه را جذب کنید تا به اطراف خود نگاه کنند، باید یک نگاه ساختار یافته به آن داشته باشد. برای تشویق آن‌ها به ماندن و بازگشت، باید آن‌ها را با محتوای کیفیت به همراه داشته باشید. خرید زمانی دنبال می‌شود که کاربر به شما اعتماد می‌کند و شما یک پیشنهاد جذابی دارید که مشکل آن‌ها را حل می‌کند. تمام این موارد را می‌توان به طور قابل‌توجهی با طراحی وبسایت به کار برد.

وب سایت سازمان دهی شده شما به کاربر می‌گوید که شما یک متخصص هستید و از کسب‌وکار خود مراقبت می‌کنید. به احتمال زیاد اعتماد به نفس بیشتری نسبت به چیزی که به نظر می‌رسد در عرض پنج دقیقه به هم متصل شده‌است، نصب می‌کند. اگر از وب سایت خود مراقبت کنید، به احتمال زیاد از مشتریان خود مراقبت خواهید کرد.

 

تولید محتوا و گرافیک متناسب 

طراحی خوب با نحوه ظاهر وب سایت شما آغاز می‌شود. مردم  را به همان روشی که کتاب می‌خوانند می‌خوانند. به جای صرف زمان، آن‌ها به دنبال نگاهی سریع بر روی یک سایت هستند، اطلاعات مورد نیاز را انتخاب کرده، و به جستجو ادامه می‌دهند. بنابراین ضروری است که محتوای خود را به بسیار حرفه ای تنظیم کنید.

برای این که سایت شما تاثیر بصری خوبی داشته باشد، باید مطمئن شوید که کنتراست بالا بین رنگ متن و پس‌زمینه شما وجود دارد. بهترین کنتراست که شما می‌توانید به آن دست پیدا کنید سیاه و سفید است و چون متن سیاه بر روی یک پس‌زمینه سفید چیزی است که بیشتر مردم با آن آشنا هستند، این نیز آسان‌ترین کار در چشمان کاربران است.

از تصاویر به درستی استفاده کنید. تصاویر باید زمانی مورد استفاده قرار گیرند که فضا را در صفحه می‌شکنند و به تجربه بصری اضافه می‌کنند. با این حال، آن‌ها باید کیفیت بالایی داشته باشند و با یک بسته ویرایش تصویر که می‌تواند فایل را به حداقل اندازه کاهش دهد، بارگذاری شوند. فایل‌های بزرگ به سادگی بیش از حد زیاد طول می‌کشد و باعث میشود تا شما خواننده را از دست بدهید.

 

 

به روزرسانی وب سایت 

تنها  داشتن وب سایت شرکت تان برای رشد کسب‌وکار شما کافی نیست، اما باید آن را به طور منظم به روز رسانی کرده و در جنبه‌های مختلف آن کار کنید. یک طراحی وب سایت موفق شامل عناصر مختلفی از قبیل صفحات وب جذاب، طراحی‌های گرافیکی، محتوای اطلاعاتی و غیره است. برای طراحی وب سایتی که به راحتی هدایت و جذب کننده باشد، به همراه موثر بودن در ارتباط، فرد باید به طور خاص در ذهن نگه دارد و نباید این کار را انجام دهد. ناوبری موضوع تعادل با مهارت است. یک وب سایت به خوبی طراحی‌شده، در بالای نتایج جستجو ظاهر می‌شود، چرا که بسیاری از کاربران اغلب از آن استفاده می‌کنند چون استفاده و جهت‌یابی آن آسان است.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

گرافیک طراحی وب سایت 

رنگ مورد استفاده در طراحی وب سایت بسیار مهم است. ترکیب رنگ‌ها باید برای چشم‌ها آرامش‌بخش باشد و نه انقدر روشن که کاربر نمی‌تواند آن را تحمل کند. رنگ‌ها باید مطابق با فرهنگ‌های کشور برای انتقال پیام درست استفاده شوند.سپس اثر متقابل سایت به دست می‌آید. وب سایتی که تعامل پذیری و کاربری بیشتری داشته باشد قطعاً کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد. شما می‌توانید لینک‌های جالبی در سایت خود قرار دهید که هدایت آن آسان است. بنابراین، اینها برخی از نکات کمک‌رسانی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند وب سایت خود را به شیوه‌ای بسیار فریبنده طراحی کنید. همچنین می‌توانید به شرکت‌های طراحی وب کمک کنید که طراحان ماهر خود را برای انجام کار خود فراهم می‌کنند.

 

وظیفه طراح وب سایت 

قبل از شروع فرآیند طراحی وب سایت هر عنصر باید مشخص باشد. طراح باید از آنچه که صفحات حاوی آن هستند آگاه باشد. پس از دانستن محتوای صفحه, که می‌تواند تصاویر ، تبلیغات، بنر و … باشد طراح به صفحه‌آرایی نگاه می‌کند. بنابراین طراح به عنوان هماهنگ‌کننده برای عناصر صفحه عمل می‌کند. همچنین ممکن است عناصری را دریافت کند که صفحه را بدون دانستن جزئیات آن تشکیل می‌دهند. شاید فقط آن را هماهنگ کند.

دومین وظیفه طراحی وب سایت, توسعه برنامه‌نویسی سمت سرور است. این به سادگی توسعه وب نامیده می‌شود. زمانی که طراح صفحات وب را کامل کرد, نقش برنامه‌ریز این است که برنامه‌ای را طراحی کند که بین این صفحات لینک شود. این امر برای سایت‌های تعاملی که شامل فرم‌های پر شده توسط کاربر هستند, صادق است. وقتی کاربر فرم را پر می‌کند و روی ” ارسال ” کلیک می‌کند, مشتری درخواست را به سرور می‌فرستد تا داده‌ها را تحلیل کند. این نقش سازنده وب برای نوشتن برنامه‌هایی است که این داده‌ها را پردازش می‌کنند و یک صفحه را به آن می‌فرستند.

 

تحقیق درباره طراحان وب سایت 

سرویس‌های طراحی وب سایت  بسیاری وجود دارند که تخصص خود را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما سوالی که ذهن را تحریک می‌کند این است که: آیا هر تامین‌کننده وب سایت به اندازه دیگران خوب است? طبیعتاً چنین نخواهد شد. بنابراین صاحبان کسب‌وکار که به یک سرویس طراحی وب نیاز دارند یک تحقیق دقیق را انجام می‌دهند تا بهترین سرویس طراحی وب سایت را فراتر از هزاران آنلاین شکل دهند. یک ارایه‌دهنده سرویس وب خوب همیشه از برخی سوالات مهم قبل از ارائه خدمت خود سوال می‌کند. مطمئناً از شرکت بپرسید. بیانیه ماموریت شما چیست و چشم‌انداز شما چیست؟ چه خدماتی را ارائه می‌کنید?

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

تاثیر قدمت سایت در بهینه سازی آن

آیا تا به حال جستجو برای یک اصطلاح کلید واژه در گوگل انجام داده‌اید و یک وب سایت لیست شده در بالای نتایج جستجو را پیدا کرده‌اید که نمی‌توانید به اندازه کافی سریع روی آن کلیک کنید. ممکن است تعجب کنید که چگونه یک وب سایت وحشتناک می‌تواند آن را به بالای موتورهای جستجو تبدیل کند. چیزی که ممکن است ندانید این است که سن وب سایت تا حد زیادی ارزش خود را به موتورهای جستجو تعیین می‌کند و به آن اجازه می‌دهد تا به خوبی برای کلمات کلیدی مرتبط, صرف‌نظر از اینکه آیا طراحی و محتوای سایت موثر دارد یا خیر رتبه خوبی داشته باشد.

 

سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر 

وب سایت شما در نتایج جستجو از منابع متعدد کسب می‌کند و کارآفرینان می‌توانند از محتوای نمایه شده توسط موتورهای جستجو بهره ببرند که شامل پست‌های وبلاگ, سایت‌های ارتباط جمعی مانند facebook, linkedin و twitter و همچنین وب سایت‌ها سایت‌های اشتراک ویدیویی مانند youtube, مقالات آنلاین و نسخه‌های خبری هستند. در واقع همه این منابع وب سایت به غیر از وب سایت‌ها به احتمال زیاد با سرعت بیشتری نمایه می‌شوند و آن‌ها را به یک استراتژی بازاریابی اینترنتی تبدیل می‌کنند که به آسانی انجام نشود. امیدوارم تا حالا احساس کنید که بازاریابی موتور جستجو چقدر قدرتمند است.

 

تحلیل محتوای ایجاد شده در سایت 

یک ابزار بسیار خوب برای تعیین اینکه آیا محتوای وب سایت شما به این استاندارد دست پیدا می‌کند, تحلیل گوگل است. زمانی که این کد سفارشی رایگان در هر صفحه طراحی وب سایت شما درج می‌شود اطلاعات با ارزش در مورد ترافیک, کلمات کلیدی, مرورگرهای وب, محل جغرافیایی ترافیک و تعداد کمی زمان سپری‌شده در سایت شما دارید – همه داده‌هایی که به راحتی از طریق تجزیه و تحلیل گوگل به دست آمده‌اند این نشانه خوبی است که شما با طراحی وب و  یا محتوا مشکلی دارید.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

استفاده از ایده های جدید در طراحی وب سایت 

موتور جستجوی سایت این ویژگی نوآورانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مربوطه را به سرعت در سایت شما جستجو کنند. باید کلمات کلیدی خاصی برای جستجو صفحات وب در یک سایت وارد شود. نتیجه جستجو با یک پیوند به هر صفحه تطبیق نشان‌داده شده‌است. این ابزار بهتری برای جستجوی یک وب سایت در بازه زمانی کم‌تر است. داشتن هویت اینترنتی در عصر بازاریابی اینترنتی یک وب سایت دارای بیش‌ترین اهمیت است. آن نمایش آنلاین هر شرکت با دسترسی به فروش نام company’s، جذب بازدیدکنندگان بیشتر، ایجاد مشتریان بیشتر، ترویج فروش بیشتر محصولات و خدمات و در نهایت، کمک به بازگشت سرمایه بیشتر به سرمایه‌گذاری است.

 

قیمت طراحی وب سایت 

امروزه در سرتاسر جهان شرکت های متعددی جهت طراحی وب سایت وجود دارند که هر کدام از آن ها قیمت های گوناگونی برای سئو و طراحی سایت ارائه میدهند و این شما هستید که باید با مقایسه قیمت ها و مجوز های هر شرکت به همراه نمونه کارها باید تصمیم بگرید که با کدام شرکت همکاری کنید و قرارداد امضاء کنید. یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی وب سایت ، شرکت امیر پردازش میباشد که دارای نمونه کار های بسیار به همراه قیمت های بسیار مناسب و نحوه پرداخت آسان میباشد . 

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت در تهران 

شهر تهران دارای مراکز تولیدی ، آموشی ، صنایع ، سازمان ها و … که همگی این ها برای اینکه بتوانند کیفیت کاری خود را بالا ببرند و بازاریابی خود را در برابر رقیبانشان تقویت کنند نیاز به طراحی وب سایت دارند .شما میتوانید برای طراحی وب سایت خود در شهر تهران با کارشناسان مجرب امیر پردازش تماس گرفته و مشاوره های لازم را از آن ها بگیرید. امروزه شاهد آن هستیم که روز به روز بر تعداد کسانی که طراحی وب سایت انجام میدهند افزوده میشود اما بسیاری از آن ها به صورت پاره وقت و مستقل کار میکنند و مجوز های لازم را ندارند و در برخی از مواقع به هیچ عنوان پاسخگو نمیباشند .

 

بهترین شرکت طراحی سایت

طراحی وب سایت شما می‌تواند یک فرآیند دشوار باشد. انتخاب بهترین شرکت طراحی وب برای وب سایت کسب‌وکار شما یک تصمیم بسیار مهم است. و اگر شرکت شما مانند بیشتر شرکت‌های کوچک است احتمالاً تجربه طراحی وب ندارید. ساختن وب سایت شما زمان و کار می‌برد. و کار کردن با یک طراح وب کار آسانی نیست. بنابراین شرکت طراحی وب مناسب را از ابتدا انتخاب کنید و از انتخاب شرکتی که هزینه بالا و زمان زیاد پیشنهاد میدهد خودداری کنید .

 

مراحل طراحی وب سایت

برای شروع مشخص کنید که طراح شما پتانسیل انجام ایده های شما را دارد و آیا تجربه طراحی دارد. آیا آن‌ها تجربه‌ای با سیستم‌های مدیریت محتوی از قبیل ایمیل و آیا تجربه کار با html را تجربه کرده‌اند؟ آیا شرکت طراحی وب سایتی شبیه به شما ایجاد کرده‌است ؟  آیا آن‌ها تجربه صنعتی مرتبط دارند؟ اگر می‌خواهید محصولات خود را از طریق وب سایت خود بفروشید و پرداخت کارت اعتباری را میتوانید در سایت خودتان ایجاد کنید ؟

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

در مورد هزینه ها تحقیق کنید 

مهم‌ترین قدم در قیمت‌گذاری این است که اطمینان حاصل کنید که شرکت طراحی پتانسیل تمام قیمت‌های مرتبط با کار را خلاصه کرده و همه آن‌ها را در نوشتن قرار می‌دهد. هرگز وارد معامله نشوید مگر اینکه تمام هزینه‌ها به‌خوبی درک شوند.

از آن‌ها کمی درباره نحوه مدیریت پرداخت‌ها بپرسید. اگر به شکل حرفه‌ای  واکنش نشان دهند این نشانه خوبی است. اگر پاسخ‌هایی مانند ” نگران نباشید ما ” یا هر چیزی که با آن راحت هستید را مدیریت می‌کنیم “. این مشکل در انتظار وقوع است. قبل از شروع پروژه, قیمت را به دست آورید . شما باید قبل از شروع پروژه درباره هزینه ها با کارگزار به توافق برسید . 

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
طراحی وب سایت
Description
طراحی وب سایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *